| Biscotte a întrebat:

Acum o saptamana am avut un contact sexual, prezervativul s-a rupt i'ar el a enjaculat afara, dupa cateva ore mi-a venit menstruatia. Sunt sanse sa fiu insarcinata dupa toate astea?

Răspuns Câştigător
| turkyan a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata cu cateva ore inainte de menstruatie, indiferent de situatie! Perioada fertila este intre zilele 10-20 ale ciclului menstrual.

7 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Da, exista.

| Aasdfghj a răspuns:

Daca si ti-a venit nu. dar poti face un test de sarcinahappy

| jolie a răspuns:

Stai fara griji ca nu ai ramas iti garantez 100%

| Ponk a răspuns:

Vai... Exista functia cauta! Stai linistita daca a ejaculat afara nu e nici o sansa sa fii ramas gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.prin menstruatie se elimina si...

| 1112 a răspuns:

Vara mea a tatzit exact acelasi lucru...
exact...

a fost dupaceea la un control si nu a ramas...

norocul ei...winking

mentionez sa spun ca ei i`a venit menstruatia dup 2 zile

| 1112 a răspuns:

Vara mea a tatzit exact acelasi lucru...
exact...

a fost dupaceea la un control si nu a ramas...

norocul ei...winking

mentionez sa spun ca ei i`a venit menstruatia dup 2 zile...

succes:*