| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un contac sexual, prezervativul s-a rupt iar el a ejaculat afara, dupa cateva ore mi-a venit Stopul. Sunt sanse sa raman insarcinata?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sincer, nu cred ca sunt sanse, dar nimic nu e exclus. Cel mai potrivit ar fi sa mergi dupa terminarea menstrei, la ginecolog. El stie mai bine!

| Crisstina a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramani insarcinata! Mai ales ca ti-a venit stopul si ca el a ajaculat afara! bine ca v-ati dat seama la timp.

| Bianca_2742 a răspuns:

Pai nu prea ca pana in spot nu este perioada fertila.Mai bine alta data cumparativa niste prezervative mai bune.

| Biscotte a răspuns:

Stai linistita. Si eu am patit la feltongue... Dar nu am nimica, sunt in perfecta ordine. Prin menstruatie se elimina si spermatozoiziihappy... asa ca poti sa stai foarte linistitahappy

| BonnyBon a răspuns:

Nu

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Nu.
daca ejacula in tine da dar nici atunci.
din cate stiu eu cu o spatamana inainte de ati veni ciclub poti sa ejaculezi in partenera de pat, asta daca are menstruatia regulata.
sfatul meu e sa stai lnistita

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina_5086 a răspuns:

Nu

| Missin`you` a răspuns:

Nu sunt sanse. si daca sunt ` foarte putyne!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sanse, stai linistita happy