| Roxana223 a întrebat:

Bună! Acum o săptămână eu impreuna cu iubitul meu am făcut petting cu prezervativ. De atunci simt un disconfort în zona intima, na ustura și când urinez.mentionez ca am mai făcut asta cu prezervativ,dar n am avut nimic. Acum a folosit cel rosu de la durex și mișcările au fost mult mai rapide față de celelalte dați? Ar trebui sa consult un medic sau e doar o iritație? Am început sa fac spalaturi vaginale cu bicarbonat de sodiu și ceai de mușețel, și usturime dispare dar după iar reapare.
Help me!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai luat o candida de la el trebuie sa te vada ginecologul

| AliGab a răspuns:

Probabil ai candida...consulta un medic pentru analize si tratament

| Andreea99911818181 a răspuns:

In primul rand nu te mai spala niciodata cu bicarbonat de sodiu jos laughing Spala te doar cu sapun si apa ATAT nici macar gel de dus. Ai facut o reactie alergica la lichidul prezervativului, o sa treaca.

| orailibrail a răspuns:

Cum adica petting cu prezervativ?
Si-a pus pe degete prezervativul?

| Alina0124 a răspuns:

Pentru usturime e bine sa te speli cu bicarbonat. E posibil să-ți fi apărut o infecție urinară. Cel mai ok pentru tine e să faci o consultatie la medicul ginecolog.