| d3utzsa a întrebat:

Buna:*ajutati-ma va rogcrying

cum fac sa il uit pe fostul mu iubit?sad

il iubesc enorm de mult

nu spuneti sa ies cu prietenii, sa cunosc alti baieti sau chestii de astea pentru ca nu are rost

am incercat dar fara rezultat

in inima mea e doar el

chiar daca am suferit mult si inca sufar, tin la el mai mult ca la orice pe lume

cateodata ma gandesc ca ar trebui sa lupt pentru el, sa incerc sa-l fac sa se schimbe si sper ca intr-o zi va fi totul bine si isi va da seama ce inseamna pentru mine
nu mai suntem imp de 1 an, si ne-am desp din cauza mea!
ca ajunsesem sa il stresez mereusad
am incercat sa vb cu el, sa ii spun ca m-am schimbat, sa o luam de la inceput dar imi zice intruna ca nu stie!
mi-a zis ca sunt singura fata pe care m-a iubit cu adevarat si dupa care a plans si mi-a jurat ca nu o sa ne despartim niciodatacrying(si acum nu inteleg dc s-a schimbat asa odatacrying
voi ce parere aveti?

sa lupt pentru el? daca da, cum?

sau sa il uit? cum?
nu mai am putere deloc! cand imi aduc aminte de el plang mereucrying(
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| 2dmv a răspuns:

A fost prostia ta pentru ca ai fost geloasa si stresanta,e naspa sa te porti asa cu persoana iubita.Dar nu e pierdut nimica chiar daca ati facut o pauza cam lunga,eu zic sa faci lucrurile care lau atras la tine mai des,atat fizic cat si ca personalitate... Vorbeste cu el serios, si lasa fazele ca u te-ai schimbat, etc.demonstreazai,aratai cati pasa mult si cucerestel cu acelasi arme cu care l-ai cucerit in trecut.Si nu mai fi asa impulsiva si exagerata, acordai libertate daca da semne ca si el ar mai vrea ceva cu tine.Succes.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai incercat sa ii explici ca esti o fata diferita (inainte l-ai facut prost si nu inteleg dc) acum roata s-a dat peste cap si tu suferi el nu mai vrea sa fie cu tine tu suferi alta solutie nu ai.

| Adorable a răspuns:

Buna, Andreea!
De ce sa suferi tu cand lui probabil ii este bine in acest moment? Poate el se distreaza. Tu de ce suferi? Iesi in oras cu prietenii, deschide un blog, mananca mult, fa sport si dormi cat este necesar! Astfel vei reusi sa il uiti. O alimentatie nesanatoasa te afunda si mai tare in probleme!
Succes!

| emchristina a răspuns:

Daca nu vrei sa cunosti pe altcineva ce ar trebui sa-ti apunem noi ca sa-l uiti? nu putem intra in mintea ta ca sal scoatem de acolo. Poti sa incerci sa -l recuceresti dar s-ar putea sa nu prea iti iasa. mai ales ca ai lasat sa treaca un an. pana la urma timpul o sa-ti vindece rana.noi nu putem s-o facemhee hee

| DAC a răspuns:

Numai timpul poate vindeca rana. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Catzelush a răspuns:

Si eu am patit la fel crying acum a trecut mai departe...in fine.Eu zic sa lupti pentru el daca este iubirea ta de pe pamant.

P.S.=Si eu sufar foarte mult crying