| scumpika_5764 a întrebat:

Buna:*
cum fac sa il uit?
il iubesc enorm de mult
nu spuneti sa ies cu prietenii, sa cunosc alti baieti sau chestii de astea pentru ca nu are rost
am incercat dar fara rezultat
in inima mea e doar el
chiar daca am suferit mult, tin la el mai mult ca la orice pe lume
cateodata ma gandesc ca ar trebui sa lupt pentru el, sa incerc sa-l fac sa se schimbe si sper ca intr-o zi va fi totul bine si isi va da seama ce inseamna pentru mine
dar aceste ganduri trec repede si ma gandesc ca nu merita nimic si ca as vrea sa il uit, dar nu stiu cum sa fac acest lucru
voi ce parere aveti?
sa lupt pentru el? daca da, cum?
sau sa il uit? cum?
multumesc:*

9 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Nu lupta pentru el, nu are rost.Baietii la virsta mai mica de 20de ani le plac doar aventurile, dupa 20 isi dau seama ca au nevoie de o fata mai serioasa, care sai fie alaturi mereu, sa o iubeasca, sa o resepcte. Cel mai bine ar fi sa-l uiti, mai sunt baieti pe lumea asta, sigur ca la moment o sa-ti fie greu sa-l uiti, dar cu timpul totul trece.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Мариус a răspuns:

Si la mine e la fel m-am saturat e oribil il iubesc mai ult ca orice iar pe el il doae in cot da dupa un timp dupa ce ne-am despartit a inceput sa se poarte foarte frumos cu mine si unii zic ca ma place iar ar fi superb dar cred ca visez cu ochii deschisi asta e o sa incerc sa-l uit dar ce spun eu aii nu pot eu zic lupta in continuare asa am facut si eu si a dat roade bafta multa

| AGoofi a răspuns:

Am o intrebare : esti normala?!
UITA-L fa ceva folositor nu iti pierde timpu ca el...

| XkkOOjs a răspuns:

Uita-l pur si simplu!

| euuu_8909 a răspuns:

Daca imi spui de ce v-ati desp poate te pot ajuta:*

| florina_9096 a răspuns:

Incerca sa te impretenesti cu un bun prieten de al lui poate te va ajuta...winking

| scumpika_5764 explică:

Pai el este genul de baiat mai smecheras, un fel de gigolo si nu prea vrea o relatie serioasa
eu as vrea sa se implice mai mult si sa ia in serios relatia noastra.
cam asta a fost motivul despartiriibig grin

| Bogdan22_5068 a răspuns:

Da niste exemple, de ce v-ati despartit, etc asa nu stiu ce sfat sa iti dau si eu sunt intr-o faza asemanatoare