| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Am facut sex anal cu prietenu` meu si cred ca a ejaculat in minestraight face

Exista vreo posibilitate sa raman insarcinata?crying

Dau fundita!

Ms anticipat...:-

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Nu ai cum, e imposiibil straight face. tu cand vei nashte/ cand o femei naste, ea nashte prin anus? sau vagin? deci este vagin; nu te insarcineaza de ejaculeaza in anus happy; si daca nu ai incredere... vb cu-n ginecolog happy... dar nu ai cums a fii ramas insarcinata in umra sexului anal happy

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, o să caci un copil.
La dracu' documentaţi-vă măcar cât pentru un referat la şcoală (5 minute) despre sex înainte să vă apucaţi.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

O posibilitate exista sa ramai insarcinata daca a ejaculat in tine deoarece pot exista scurgeri. Dar probabilitatea nu e marita.Bafta!

| unione a răspuns:

La asemenea intrebare poftim asemenea raspuns! laughing

| vlaaddd a răspuns:

Evident ca ramai insarcinata... lol

| Adyr0 a răspuns:

Cum adica crezi? Ori da ori ba? Daca e da atunci nu-i nicio problema, stai linistita ca nu esti insarcinata.

| GdX a răspuns:

Ba da ai ramas. Tu esti mai speciala si vei naste prin anus nu pe unde nasc femeile normale.

| lextim a răspuns:

Auzi tu realizezi ca ai DOAR 14 ani? de fapt clar ca nu realizezi de faci sex de pe acum. tu cred ca in sinea ta ai impresia ca ai vreo 18 ani. lasa-ma ba piticanio cu tampeniile astea ca mi se face greata. si sunteti tot mai multe!

| Drums a răspuns:

Da, tu o sa nasti prin fund.

| Drums a răspuns:

stai fta linistita.inteleg intrebarea. nu nu ai cum pentru ca nu sunt ovare, ovule etc.
stai linistita.
happy

| Abcdefg123 a răspuns:

Auzi :] mai sti ce intrebare ai pus pe 26 mai :]]? Si in acea intrebare specificai " (stiti, cand te ia cineva pe la spate) ", ar cineva ti-a atras atentia :]], si tu i`ai raspuns ofensata : "si vroiam sa explic ca sa inteleaga tot omu`.

nu ma refeream la c crezi u"

Deci :]] acum te referi la ce credea ea ca te referi straight face
Mai bine ramaneai insarcinata not worthy! Poate asa iti venea mintea la cap straight face oh go on.

| Andreea_7493 a răspuns:

Doamneee in ce haaal a ajuns lumea asta! NU, nu ai cum sa ramai.Nu e logic?straight face

| Andreea_7493 a răspuns:

Ps: avand in vedeere ca la 14 ani faci asa ceva nici nu ma mai mir de asemenea intrebare!

| Doddel a răspuns:

F simplu. e imposibil sa ramai
daca era in vagin atunci ai fi putut

| linutza a răspuns:

LoL. timpeste lumea.cum ma sa fii insarcinata? mai bine ai mai citi niste carti in locul sexului.
si pe viitor vezi sa nu prinzi de la sexul oral xD ...stupida intrebarea

| bluepuff a răspuns:

Normal ca nu straight face.

| itsanewdawn22 a răspuns:

O sa fie scarbos, dar nu ma pot abtine, creaturooooo!
Si tu tot "pe la spate" o sa scoti copchilu`?
Esti penala

| deia a răspuns:

Mai fetelor daca nu stiti nimic despre sex. dc il practicati?

Cum sa ramai insarcinata?
In anus nu exista ovule...

Eu zic : Mai putin sex si mai multa anatomie. tongue

| lilcide a răspuns:

Nu, este imposibil sa ramai insarcinata

| cssmirel a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata... daca ai facut anal nu e nici o probleme pentru ca spermatozoizi nu ajung in uter. stai linistita

| Milkyyy a răspuns:

Pff...doamne macar scoate-ti hi5-ul de pe profil straight face sau vrei sa afle tot poporu ce faci tu? poate te descopera maica-ta pe aici laughing

| blueYurble a răspuns:

Da, dar doar daca nu ati folosit prezervativ si sperma s-a prelins in vaginul tau. si nici atunci nu ramai mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde esti tu, Ţepeş, doamne?!? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deia are dreptatewinkingnu poti ramane insarcinata.nu ai nici o sansa.nici daca ai vreahee heeclasa a8a a dat toate informatiile despre corpul uman.ar trebui sa stiihappyasta daca esti mai mare. daca nu...ar fi trebuit sa mai astepti putinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu la 14 ani ai facut sex anal!? Fetito, tot respectul. Prin dos macar nu mai iese unul ca tine.