| Ruxxandra a întrebat:

Daca am facut sex anal si a ejaculat in interior si nu mi-am scos lichidul e posibil sa raman insarcinata?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este posibil.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Exista o sansa mica numai daca sperma s-a scurs in vagin!

| Hmmmm a răspuns:

De cand are legatura gaura din spate cu cea din fata?
e chiar atat de greu sa te informezi inainte sa te apuci sa faci ceva? mila mea e a ta!

| Foca a răspuns:

Stai ma linistita ce treaba are **** cu prefectura. NU are nici o treaba fata cu spatelewinking daca ti-a placut mai incerca fara fricawinking funda pls

| lplostonyou a răspuns:

Daca tu nasti pe cale anala atunci da vei ramane si insarcinata dar vei ramane si in istoria omenirii si poate si in istoria galaxiilor ca fiind prima persoana care naste pe aceeasi gaura pe care se c*ca, dar daca totusi nu nasti anal ci vaginal atunci stai linistita ca nu ramai.

| cOnTexT a răspuns:

Altu care confunda durerea cu placerea laughing

| yoanna11 a răspuns:

Clar ca NU. daca sperma sa scurs in vagin poate ca da. dar deodata ce a ejaculat acolo si nu sa scurs nu.Cand o sa te c*ci o sa iasa sigur.

| Kennedy95 a răspuns:

Nu, nu-ti face griji, nu e nicio problema cu sexul anal.Nu are cum sa ajunga in vagin, intra in anus si in scurt timp o sa-l scoti afar

| JustMeBăi a răspuns:

Si ce legatura are sexul anal cu cel vaginal? raised eyebrows

| Alleecs a răspuns:

Daca a ejaculat cand faceati sex anal nu ai cum sa ramai insarcinata

| Dragos300 a răspuns:

Sigur nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramai, stai linistita...doar daca nu s-a scurs si in vagin. Nu-i asa ca e genial sexul anal?batting eyelashes -max pleasure