| dibiiilixuuu a întrebat:

Buna` all`...|fetelee big grin| as vrea shii eu nijthee`status | de iubhiree`genn`:
Nicicand n`ar fi Crezut.La inceput...ca`L va iubi ataT de mult!:X
Fundita`love struck

7 răspunsuri:
| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Iti sp cateva care le pun eu la status pentru bitu meu :X:X:X sper sa iti placa :
1) Asi vrea sa te vezi prin ochii mei doar asa poti intelege ce insemni tu pentru mine.
2) TU ai fost singurul care mereu m`a ajutat m`ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m`au innecat fara tine langa mine sigur nu as fi putut in continuare te tin aproape ca la inceput esti mangaierea fina care mi-a placut...
3) Ai fost esti si vei ramane EUROUL cel iubesc promite-mi ca vei fi si maine cel pentru care eu traiesc.
4) Te iubesc de la pamant la cer si inapoi de un milion de ori.
5) Cand privesti stele gandeste-te la mine pentru ca in fiecare din ele e un "pup" pentru tine (varianata in romana).
6) Cuando mires las estellas acuerdate de mi porque en cada una de ellas ai un beso para ti (varianta originala in spaniola).
7) Vreau sa iti amintesc cat de mult te iubesc : esti lumina ochiilor mei:X
8) TU ocupi locul INTAI si in suflet si in gand... esti o fiinta speciala ce incalzeste acest pamant
9) OK! si-ti spun noi doi cine suntem noi? E povestea noastra in care doar noi suntem eroi.
10) ღT3♥B3SKღ atat de mult ca nimeni altcineva ` ღT3♥B3SKღ mai mult decat iti poti tu imagina ` iti dau inima-ntro clipa dar sa ai grija de ea ` tu esti primul ce o are n-a avut-o altcineva.

| Bettw a răspuns:

1. M.ai fakuth s te plac d cand te.am vazuth,.[day dreaming]...M.ai fakuth s inrojesk d l primul saruth.[kiss]. M.ai fakuth s te iubesc fara s stiu fara s vreau.[

| mihaeladulcikk a răspuns:

Te iubesc si te ador ca pe-un pui de curca chior laughing)

| illegalflower a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/statusuri-iubire.php ai aici o lista intreaga:* funda?

| Deea9090 a răspuns:

Te iubesc am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte Te iubesc am scris pe plaja dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista

o raza de lumina.o urma de durere.un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame.

Nu sunt rea sunt smecherita si e baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care

daca acum te-as intr` dc stele kd` mi-ai spune ca sunt lacrimile tale cand ramai singur`sigh
daca te-as intr` dc soarele apune`mi-ai zice ca nu exista noapte fara luna`.big grin iar daca te-as intr` dc nu exista noapte fara luna` mi-ai raspunde:
e ca` si cum m`ai intr` dc nu pot exista eu fara tine?