| Dσℓℓу a întrebat:

Bună all... I`ve a big problemhee heenu stiu cum sa`mi fac unghiile măine la şcoală. Le am f mari, 2 cmhappy. Ce oje pot să combin? Mă găndeam ca fiecare unghie sa o fac diferithappy. Daţi-mi ideei. Dar nu cu model care merge decat la salon. Ceva simplutz. Şi poze dacă se poat3. Dacă nu e okhappyAm oje mată, sidefată, albastră, mov, un fel de roşu spre portocaliu, roşu închis, negru, roz de piţipoance, roz putin mai deschis, lac cu sclipici de toate culoriile in el.Please fundiţă şi scuze categoria; X; X;*Bsk la Woi; x

11 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Sa iti faci maine unghiile la scoala? vaaai ce problema maree. probabil esti o pitzilaughing)
Ai grija...cu unghiile mari sa nu dai cu ele de tabla ca eu nu suport x_X

| MMihai a răspuns:

Cumperi lac de unghi incolor. Tai unghiile foarte scurt. Le dai cu lac de unghii incolor./ Pui pe unghii lac de unghii incolor, în loc de ojă. Ojele pe care le ai acum, le vinzi sau le faci cadou pe la diverse fete /femei. Ai priceput ce ai de făcut TheSweetestCandyDσℓℓу?

| Honeybunny a răspuns:

Fa'le simple sau french pentru ca e urat pe fiecare unghie o cul diferita mai ales la unghii lungi.fa'te de ex cu roz putin mai deschis happy si fa'ti cu ajutorul unei scobitori peste buline cu rozul de pitipoancelaughing. succesuri!

| Honeybunny a răspuns:

Ce aveti cu fata? era un fel de a spune ca are "a big problem". toti sunteti ft smartass, ce sa ziclaughing

| niki a răspuns:

Ai o problema ffff grava, intr-adevar! ai capul ala pe umeri doar ca sa nu iti ploua in gat!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Taie-le naiba mai scurte, ca lungimea unghiei ca la vrajitoare nu se mai poarta din preistorie. In al doilea rand, nu le mai varui in toate culorile pamantului, fa-ti un french si gata.

| daniDeeDee a răspuns:

Sa-mi bag la dracu` de am vazut problema mai mare ca asta. off.ce lume!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce mai problema laughing

| MeGustaSiempreTu a răspuns:

La scoala in general trebuie sau poti sa ti le faci frenchhbatting eyelasheseu asa le am! la french poti sa ti le lasi mari eu am unghia de 5 cm si arata ffoarteee bine french! nu ii asculta pe cilalti lasati le asa cum le ai ca nu zice nimeni nimic! Sper ca tee am ajutat:*