| βoborozzza a întrebat:

Buna all! Imi place foarte tare de un baiat din clasa de la mine, dar nu stiu cum sa ii spun.Ma puteti ajuta cu ceva ca sa pot sa am curajul sa ii spun? Aaa! Am uitat.Parintii mei nu vor sa am iubit inca si sa imi vad de scoala, insa zi si noapte ma gandesc numai la el si daca il ajut cu ceva sau daca ii dau vreo tema imi spun vino sa iti dau o pupa, insa nu pot accepta ca dupa aia vad ceilaltistraight face Eu stiu foarte sigur ca ma place.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea incepe prin o prietenie mai apropiata dupa care dava intra in jocul tau sa ii spui ca parerea ta e ca nu ati avea nimic de pierdut daca incercati sa ziditi o relatie si ca chiar aar putea fi ceva frumos. daca sti ca te place atunci fara teama incearca ceva mai mult. a trecut de mult faza cu baiatul care face primul pas. cat despre parinti momentan nu cred ca e cazul sa afle adica relatia e ceva de proba dar daca cu timpul o sa se transforme in ceva serios poate pana atunci o sa te lase si parintii tai sa ai prienet. succes si indrazneste!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Angel_4471 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el cand nu mai sunt si altii cu voi. Ai putea sa incepi prin ai spune. '' Eu simt ceva mai mult decat prietenie.''