| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. sunt cam ingrijorata! Acu o luna am fost dizvirginata cu degetu de catre iubitu meu si acu nu mi-a vn de cateva zile. Mama este ingrijorata si ma tot intrebare daca am facut sex i-am zis ca nu. Sincer nu stiu ce sa mai fac... o sa imi mai vina luma asta sau nu?:-s plss spuneti-mi si mie puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Daca te referi la intarzierea menstruatiei i ceva normal sa iti intarzie dupa dezvirginare deoarece au loc schimbari hormonale.si daca ti-a facut cu degetul de ce esti ingrijorata? insatcinata NU NU NU esti! daca e asa cum zicihappyaaaa si sun de acord cu raspunsul MARCELEI.

| MajorAsshole a răspuns:

Esti insarcinata. O sa nasti un deget. Ce nume o sa-i pui?

| RANGE a răspuns:

Spune ne cati ani ai?

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Fata,esti brocoli?
Prin deget nu vine sperma si n-ai cum sa devii gravida.Cati ani ai? 10?

O fi doar o intarziere de menstruatie(daca la asta te referi).Iar cu mama ta ar fi bine sa te consulti si sa te duca la doctor.

Sper ca te-am ajutat happy

| redtulip a răspuns:

Daca a fost doar cu degetul atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Poate sa fie o problema hormonala dar cel mai bine este sa consulti un medic ginecolog mai ales ca ti-ai inceput viata sexuala desi sigurat esti foarte tanara. Oricum e ciudat sa fii dezvirginata cu degetul, pacat ca nu ai avut rabdare si nu ai asteptat sa alegi acest moment pentru ceva mai deosebit.

| dolcEE a răspuns:

O sa iti vina mai tarziu laughing.cu degetu?laughing

| gabonel91 a răspuns:

Tu vorbesti cu maicata de chestii personale? i-ai spus ca ala ti-a bagat degetu-n pi**a? laughing)))