| beenedetta a întrebat:

am 12 ani care este mai bine sa porti sutienul sau bustiera? dau fundiza

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu conteaza, cum te simti mai comod. Nici una nu afecteaza sanii in nici un fel.

| Ramonaaaa a răspuns:

Bună!
Depinde şi ce ''dotări'' ai. Dacă nu eşti foarte dezvoltată dar totuşi te simţi incomod dacă nu porţi nimic poţi incerca o bustieră.
Dacă eşti ceva mai dotată îţi recomand un sutien POTRIVIT (nici prea mic, dar nici mare ca să arate ce nu ai).
Uite cum îţi poţi afla cupa la sutien :
http://www.noifetele.ro/yourbody/braguide.php
Baftă!

| Neimportant a răspuns:

La vârsta ta îți recomand bustieră. Mai târziu, sutienul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de mari ii ai happy
daca nu esti mai dezvoltata la acest capitol poti purta o bustierahee hee
daca le ai mari. poti purta sutien
nu influenteaza nici una nici cealalta cresterea sau fermitatea sanilor happy
acum depinde si in ce te simti tu mai comod :*

| theonethatgotaway a răspuns:

Da, adv e k poti sa porti ce vrei nu prea conteaza... cum vrei u