| david_9180 a întrebat:

Buna am 14 ani si nu prea stiu cum sa fac o fata sa se indragosteasca de mine si am vazut ca dati sfaturi foarte bune la alti as vrea sa-mi dati si ie un sfat cu sa fac o fata sa se indragosteasca de mine

Răspuns Câştigător
| deik a răspuns:

Pai in primul rand afla printr`un prieten daca te place. ei bine daca nu te place arata`i ca esti interesat de ea insa nu fi insistent. fetelor nu le place asta. acorda`i mai multa atentie, vorbeste`i frumos, zambeste`i, si fa`o sa se simta speciala. cand iesi pe afara atrage`i atentia, propune-i sa o plimbi cu bicicleta( daca ai unabig grin) fa`o sa se simta in largul ei alaturi de tine si cel mai important arata`i toate atu`urile talehappy
insa, daca ea iti spune ca nu te place, renunta mai sunt fetewinkingam trecut printr`o situatie neplacuta din cauza unui tip care ma placea si insista insa eu nu il placeam deci nu incerca ca nu tinewinking nu poti face pe cineva sa te iubeasca cu fortawinking Baftawinking Sh sa`mi spui sH mie daca ai reusitwinking

3 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Buna David happy

Daca vrei ca o fata sa te placa in primul rand trebuie sa te comporti frumos cu ea, sa fii atent, sa ii faci complimente si sa creezi o buna dispozitie. Cel putin pe mine (si presupun si ca pe alte fete) asta m-ar impresiona.

Apoi mai conteaza si aspectul fizic, bineinteles, trebuie sa fii ingrijit...

Incearca sa spui o gluma, sa zambesti, sa discutati lucruri mai personale...

Succes!

| Johnnytheb3st a răspuns:

Fi original!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti grija, tipul a uitat sa zica ca e cioara!