| Al3cs4ndru a întrebat:

Salut TPU,imi place de o fata care s-a despartit de un prieten de al meu si ii este frica sa se mai indragosteasca gandeste negativ si crede ca daca va duce la o eventuala despartire iar va plange...
Nu stiu cum sa o conving sa-si schimbe aceasta parere, si ei ii place de mine dar nu vrea deocamdata sa dovedeasca acest lucru. Dati-mi un sfat big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să aibă încredere în el, fiecare avem o decepție în viață la acest capitol!
Pa, pa.

1 răspuns:
| CryForYourLove a răspuns:

Multe fete gandesc asa, trebuie sa ii demonstrezi ca nu o sa o faci sa sufere si sa ii dovedesti ca nu toti baietii sunt la felwinking