| mITzY_3042 a întrebat:

am 15 ani. uffff sa va povestesc cevaa si am nevoie de putin ajutor. eu locuiesc intr-un sat de langa Bucuresti. de o saptamana ies cu fetele prin sat si a inceput sa-mi placa de un baiatcare avea iubita dar s-a despartit de ea. el are 19 ani iar ea face 17. el s-a despartit de ea pentru o alta fata. adica acum nici eu nu stiu poate ca s-a plictisit de ea oricum a avut o relatie de 4 luni dupa s-au certat s=au impacat acum si cred ca au fost impreuna 5-6 luni. de-a lungul saptamanii cand ne vedeam asa ma intrebaa daca am guma, poate facea asa doar ca sa intre in vorba cu mine. nu stiu ce sa zic, am nevoie de parerile voastre, iar asearaa ma duceam acasa pentru ca ma sunase mama si chiar numai puteam sa stauu afara. el era cu baietii pe strada jucau fotbal. am trecut pe langa ei cu cea mai buna prietena a mea si din spate venea el. m-a pupat de nu stiu cate ori pe obraz si dupaa i-a spus prietenei mele (stai sa te pup si pe tine ) dar a pupat-o normal. si dupa ce a pupat-o pe mine ma tinea de la spate si se uita la mine, imi zambea si am impresia ca vroia sa ma sarute dar nu avea curaj pentru ca nu stia cum reactionez. asa ca ghiciti ce? :-s l-am pupat eu (p gura_. si nu stiu daca am facut bine pentru ca dupa m-a pupat pe obraz si a plecat. sad dati-mii un sfat! va rog mult de tot.si inca ceva:el se poarta frumos cu fetele, e dulce dar e hot `! crying

Răspuns Câştigător
| Nicux1 a răspuns:

E pe interes,habar n-am ce vrea,dar nu are cum sa de placa brusc, sa nu cazi in capcana, nu-l baga in seama fi indiferenta, chiar daca il placi, asteapta putin sa vezi cum reactioneaza.

5 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

E un player, nu pica in capcana ca e dragut cum marea majoritate a fetelor o fa, Fii precauta e cel mai posibil sa fie doar o faza trecatoare, o iubire posibila de doar cateva luni.Nu te amagi si nu iti face sperante.Un baiat trebuie sa fie mai mult decat o fata draguta sau hot iar aia nu e dovada adevarata de afectiune.Ai zis si singura e dragut cu toate fetele, se "joaca"cu tine.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Probabil ca te place dar este timid!
Iesiti undeva si intreaba-l daca te place!
Succes!

| AlecutzaAle a răspuns:

Intreaba-l daca este ok prietenia voastra!

| imoneltokyohotel a răspuns:

Se poarta cu tine asa pentru ca vrea sa faca sex cu tine! Profita de varasta lui si de naivitatea ta!

| Bud_Valentin_1998 a răspuns:

Du-te si te joace in parcwinking