| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Fostea mea prietene s`a despartit de mine cam prin decembrie. Acum, dupa atatea luni ne intelegem foarte bine. Intr`o zi acum 2 saptamani am jucat adevar sau provocare si a fost provocata sa ma pupe pe obrazi si eu pe ea tot pe obraz. Dupa provocare, se uita la mine iar cand o zaream se ascundea si zambea. Ce sa insemne asta?thinking Sentimente sau doar asa? Help

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Sentimente. Mai iesi cu ea, vorbiti, discutati. Daca vrei s-o recuceresti, fa-o sa se simta bine, spune-i care-ti sunt "intentiile", intreab-o daca doreste acelasi lucru.

Dar depinde si de motivul despartirii, daca a fost vina ta, inainte de a-i spune ca vrei sa mai fii cu ea, cred ca ar fi ok sa-i spui ca-ti pare rau.

Restu`. vine de la sine. Bafta! happy

7 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

E posibil ca ea sa mai tina la tine, si tu la ea cred. Daca tu crezi ca inca mai poate fi ceva incearca sa vorbesti cu ea.

| 4l3x a răspuns:

Sentimente, logkwinking

| TVD13 a răspuns:

Cred ca sunt ceva sentimenta acolo...big grin dar ii e prea rusine sa recunoasca sau vrea sa fie din nou cu tine dar nu stiu cum sa o spuna

| Colla a răspuns:

Sentimente.

| ladygaga a răspuns:

Tinand cont ca a fost doar un joc nu cred ca e nimic.

Dar poti vorbi cu ea in orice moment s.o intrebi : ]

| Doublekillll a răspuns:

Parerea mea este ca inca te place din momentul in care nu te da la o parte si-ti si zambeste:X v-ati iubit si eu zic ca inca va iubiti chiar daca numai sunteti impreuna pentru ca deodata ce ai stat cu cineva ...sentimentele nu se distrug pur si simplu din ziua in care v-ati despartit, ele inca mai exista:X

| Raul_9023 a răspuns:

Eu cred ca ea inca mai tine la tine.