| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si am facut sex aseara cu prietenul meu. [eu eram virgina] Actul sexual a durat cam 2 minute maxim. Insa 1 minut cam asa a fost fara prezervativ. dar nu a lasat in mine ci langa. este vreo probabilitate sa raman insarcinata? Fundahappy.

Si cat costa pastila aia care se ia a doua zi dupa actul sexual?happy

Răspuns Câştigător
| cristiano_9738 a răspuns:

Ce mult a durat ...macar te ai simtit binetonguetonguetongue

8 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca a lasat pe langa nu esti insarcinata. ia un test de sarcina ca sa fii sigura si pastila de a 2 a zi costa pana in 20 lei, cred.

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

2 min cu la.ba din nainte?laughingrolling on the floor)

| Andreea_6932 a răspuns:

@cristiano a fost prima datalaughing. ce vrei si tuh? 2 ore?laughing

mersi all pentru raspunsuri:*

| Andreea_6932 a răspuns:

Am zis 2 minute maxim laughing tonguetongue

Eh. Hai 10. da` nu mai muult laughing

| cristiano_9738 a răspuns:

Nu 2 orelaughing)))) da intr un min o bagi si o scoti si gatatonguetonguetonguetongue

| cristiano_9738 a răspuns:

Lasami si mie id tau sa vb pe mess:*:*:*

| dadadadada a răspuns:

Mai bine va protejati... daca el e sigur ca nu si'a dat drumul in tine nu iti face probleme... Pastila este 60 de lei dar nu are rost sa o iei asteapta 10 zile si fa un test.:*

| anitzyka a răspuns:

Stay linijtyta nu esti insarcinata dka a scos lnga tine!:*!