| alexandra17_2436 a întrebat:

am 17 ani, si de fiecare data cand ma excit imi curge acel lichid alb-galbui(asemanator cu albusul oului), dar imi curge mult prea repede adica doar de la un sarut mai pasional sau daca ma atinge prietenul prin pantaloni.Si imi e rusine fata de el sa il las sa imi puna mana in pantaloni stiind ca sunt 'uda'. Poate fi de la masturare(facuta foarte rar:d) (DAca are imortanta, sunt virgina) Astept raspunsuri.plssbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îţi răspunzi prin propria întrebare!
Rezultatul excitaţiei este acea senzaţie de "udă", acel lichid are rol de lubrifiere în timpul actului sexual. Este absolut normal să se întâmple aşa, corpul răspunde la stimuli (sărut pasional, în cazul tău), iar prietenul are cunoştinţă despre această stare a ta, nu trebuie să-ţi fie ruşine.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte normal ce ti se intampla si prietenul tau va fi super-excitat de faptul ca esti "uda". Asta e semnalul ca il doresti si e foarte bine, oricarui barbat normal ii place la nebunie.

| CevaNormal a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa-ti fie rusine fata de prietenul tau, ca doar nu e venit direct din era lui Adam si Eva laughing, crede-ma ca excitatia ta, il duce la o excitatie si mai marewinking, asa ca ce sa va spun, numai sa aveti grija, si sa va protejatiwinking

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Uite ca sa te simti tu bine fac eu acum o confidenta... ABIA ASTEPT sa gasesc una ca tine, malachia (termen din popor/topor) il face pe baiat sa se simta mai puternic, stapan pe situatie, baga incredere in el. Nu trebuie sa iti fie rusine stai blanda ca ii place si tu daca il verifici pe el e lacrimat tot

| Linguritza a răspuns:

Incearco so lasi mai moale cu excitarea asta. te exciti usor si foarte repede. incearca sa te ocupi si cu altceva

| blunts a răspuns:

Iti da seama cat de bine o sa te simti atunci cand o sa faci sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a copt fructul.Gustati-l ca pentru asta e facut. Daca nu, se stafideste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu daca te exciti atat de repede cred eu ca dorinata sexula e mare...adica daca il iubesti pe bait este fffff sigura chestia... dar nu te mai lasa asa usor excitata gaseste si altceva de facut in timpul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci sex

| cristina1976 a răspuns:

Norocoaso, alte femei au probleme cu lubrefierea, iar tu te plangi pentru ca te lubrefiezi mult prea bine. Draga mea, afla ca barbatii adora sa li se umezeasca iubitele. E un semn ca el isi face treaba bine, ca te innebuneste. Nu te mai ascunde, nu trebuie sa-ti fie rusine de ceva care lui i-ar face placere si i-ar da incredere in sine.