| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma excit sau cand prietenul meu imi atinge organele genitale imi curge un lichid alb?sad Este grav? Are legatura cu raceala la ovare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca ar fi o infectie la ovare sau de alta natura atunci acel lichid cu miros fetid, ar trebui sa curga si ziua si noaptea cu intermitente, nu neaparat numai in acesta situatie...raceala la ovare ti-ar produce si o jena, ba chiar multa neplacere in timpul actului sexual...aici intervine specialistul, sfaturile noastre sunt de prisos, daca totul este OK atunci este si normal.

Laur
| Laur a răspuns:

Daca e diferit de secretia de lubrefiere poate fi destul de grav, o infectie probabil (miroase cumva?), care netratata poate avea consecinte pe termen lung.

nony
| nony a răspuns:

Pentru ca asa este normal.lichidu ala ajuta sa ¨alunece¨ mai binewinking.Nu-ti fa griji, ca nu-i nici o problema.problema e ca atunci cand te exciti trebuie sa si faci ceva .lasi lichidu ala ca curga aiurea? happy

| MisterKat a răspuns:

Nu este o problema, dar ar fi bine sa mergi la un medic ginecolog. Sanatate!

PS. Dar oare unde te "atinge" prietenul tau de te exciti asa de tare? happy

| julliano a răspuns:

Ai grija, ca una e cand e alb-transparent si alta cand e alb-galbui. Daca e ca si cea din urma - mergi rapid la doctor