| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 18 ani si sunt virgin, penisul meu in erectie are 14 cm credeti ca am vreo sansa sa satisfac vreo femeie? si credeti ca mai creste penisul?

Răspuns Câştigător
| catuzacata a răspuns:

Da ai sanse...si iti mai creste

| denisdumbrava a răspuns (pentru catuzacata):

Multumesc esti o scumpa. aI PRIMIT FUNDA

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse sa satisfaci o femeie nu ai, dar nu din cauza penisului ci din cauza intrebarilor de genul asta.

| KingMidas a răspuns:

Nu, penisul creste pana la 18 ani!

Ai o mare problema!, eu am 16 si mic are 14cm! Deci nu nai sanse

| denisdumbrava a răspuns (pentru KingMidas):

Nu am sanse sa creasca sau sa satisfac o femeie?

| denisdumbrava a răspuns (pentru KingMidas):

Nu am sanse sa satisfac o fata?

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Atata vreme cat femeile se satisfac singure doar cu 2 degete nu cred ca-i bai daca o ai de 14 cm thinking

| KHID a răspuns:

Penisul iti va creste in timp nu il asculta pe kingmidas happy ...Si daca un iti va creste sfatul meu este sa te consulte un medichappy