| drek1000 a întrebat:

Buna am 19 ani si penisu meu este tare curbat in jos in erectie am vreo sansa sa-l indrept?

Răspuns Câştigător
| miha2010 a răspuns:

Stii mai drek1000 e ceva normal cea ce ai tu si crede ma ca nu ai nici un dezavantaj fata de ceilalti barbatii, aceiasi chestie are si sotul meu si nu mi se pare un inconvenient.Important pentru o femeie e sa stii sa folosesti treaba asta!

16 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Pune-l in ghips

pupimik
| pupimik a răspuns:

Multe femei considera penisul curbat mai ok decat cel drept...pentru ca se...freaca mai tare de peretii vaginului si le excita mai tare.Sunt o gramada de baieti in situatia ta....nu e nimic grav.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Sa intelegem ca la 19 ani inca nu ai avut o erectie? baiete e de rau atunci...

| ShaKuri a răspuns:

laughing. maestre.esti fericitul posesor al unui penis tunat. e de bine. o sa o faci fericita in pat. cum a zis si pupimik... e mai tare senzatia. NU esti singuruhappy

| volt a răspuns:

Nu e nici o problema daca il ai curbat in jos. Si nu incerca sa il indrepti cu patentul ca nu merge happy

| romichete a răspuns:

Hehe..si eu o am curbata in jos..am considerat mereu ca a fost din cauza gravitatiei fiind cam grea in erectzietongue sincer..imi pare bine ca o am asa si mi s-ar parea aiurea sa fie curbata in sus big grin unpic de curbura face lucrurile sa decurga mai bine trust mewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti curaj si mergi la un medic urolog. Vei primi un raspuns avizat si responsabil. Eu am fost in situatia ta si s-a rezolvat pe cale chirurgicala. Dar pana sa ajung pe masa de operatie am trecut pe la vreo 5 doctori. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani si penisul meu este curbat spre stanga este o problema destul de grava? nu o sa satisfac viitoarea iubita? sau mai stiu eu ce astetp un raspuns. VA MULTUMESC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fa sex ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut drek,
Nu am citit pana jos raspunsurile celelalte dar sper ca raspunsul meu sa te ajute. Si eu am penisul curbat in jos si curbat la stanga din cauza masturbarii. Facusem aproape o obsesie ca n-o sa se uite nicio fata la mine si n-o sa stea cu mine. Fa bine si crede cu tarie ca esti perfect normal pentru ca asta este adevarul. Daca te masturbezi renunta la asta si cauta-ti o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca unu la colectie si eu il am curbatlaughingIn jos dar nu exagerat. e vorba de pozitia lui in pantaloni si cum l-ai invatat. da-i cu sucitoarea in cap poate se va dezobisnui...glumeam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.aceeasi problemasadma simt foarte naspa din cauza asta... dar asta este.

| vasivasy a răspuns:

Si eu la fel o am curbata in jos tot in grupul asta ma incadrez laughing) awesome..si eu eram speriat la inceput.

| xxEneRgizeR a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... curbat in jos. Pana la erma e cv normal sau nu?

| danny_2900 a răspuns:

Si eu il am curbat...in jos deci nu e nici o problema