| ParisHilton a întrebat:

Am penisul curbat spre stanga cand nu e sculata, dar cand e tare adica in erectie parca nu mai e așa. (Curbat da dar putin. ) Ce sa fie? Aștept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dormi numai pe dreapta.

| ParisHilton explică (pentru darrio2007):

Posibil si de la boxeri happy nu stiu happy

| darrio2007 a răspuns (pentru ParisHilton):

Nu neaparat. Mai degraba ar fi fost daca purtai chiloti stramti.

| NakGeorge a răspuns:

Este normal. Anormal ar fi sa fie drept ca un creion si sa stea fix pe mijloc

| ParisHilton explică (pentru NakGeorge):

Putinn spre stanga< dreapta nușh. Am vazut la majoritatea nu mult cum au unii putin

| Jeke a răspuns:

Daca te masturbezi des, lasa-te sau incearca sa o faci mai rar, e mai bine pentru sanatatea ta.

| MrSandMan a răspuns:

Deviație de septwinking.