| Sectret a întrebat:

Buna am auzit ca daca iti dai cu jetu de apa in vagin ramai insarcinata dar eu nu cred pentru ca, ca sa ramai insarcinata trebuie un barbat si este nevoie de sperma.ast parerile voastre...

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles că nu este posibil așa ceva.
Pentru ca o fată să rămână însărcinată trebuie să existe penetrare fără ajutorul niciunui mijloc de protecție (prezervativ, AC, sterilet, etc).
Atunci când un ovul e fecundat de un spermatozoid, apare sarcina. Endometrul se îngroașă, iar menstruația desigur, nu mai apare.
Baftă!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,cu apa nu se ramane insarcinata!
E nevoie de spermatozoizi,de perioada fertila si poate,atunci sa ramai insarcinata.
Ia o anatomie, cauta pe net si lamureste-te, ma faci sa cred ca aveti 7 ani cu intrebarile astea!

| anonimm123456789 a răspuns:

E ce mai mare prostie pe care am auzit-o, da e nevoie de un bartbat sau un doctor ca sa poti ramane insarcinata.

| vladtdr333 a răspuns:

Incep sa cred ca intrebarile astea nu sunt pe bune, P.S. invata sa scrii

| Sectret explică:

Da asa stiam si eu dar unele colege cred in prostia asta

| Sectret explică:

Asa dar o colega a incercat si am inteles ca luna aceasta nu i-ar fi venit ciclu...eu cred ca este doar o intarziere...voi ce parere aveti?