| Ramona1234 a întrebat:

Am o problema si as avea nevoie de parerile voastre.

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

zi-ne problema

| Ella_4255 a răspuns:

Eu zic ca nai ce sa faci decat sa ast... daca te place tio va zice daca nu nup... stay linistita sunt baetzy suficienti pe lume ai timp sa cun unul klumea happy si daca chiar numai poti sta cu mainile in san du-te si spune-i ca vrei un motiv pentru care nu puteti fi impreuna. unul real ca doar va intelegeati minunat ce naiba

| Nicky29 a răspuns:

Parerea mea despre problema ta este una buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am revenit la intrebare si am vazut ca ai spus problema. Daca el spune ca nu poate /nu vrea macar tu stii ca ai fost sincera si ai spus ce-ai simtit. El stie sentimentele tale fata de el, asa ca poate reveni oricand daca se razgandeste. Ce poti face? Nu insista si nu-l bate la cap. Lasa-l sa-si cunoasca sentimentele si poarta-te cu el ca de obicei. Bafta!

| Ramona1234 explică:

Am nevoie de ajutor. Sunt in clasa a 9a,specializare mate-info,si pur si simplu imi place de un baiat. Umm, de ceva timp, el se uita intruna la mine, cand se uita, intoarce imediat capul, cand se mai uita la mine ii zambesc reciproc, si el mie, cand am adus mingea de handbal la liceu, m-a rugat sa stau cu el dupa ore sa jucam, dupa aceea, imi cere mereu temele, i le dau, ne ajutam reciproc la teste, de 1 martie colegelor le-a dat la toate cam acelasi martisor numai mie mi-a dat diferit si mai special, de vorbit vorbesc mereu cu el, dar este un baiat foarte timid,si cu capul pe umeri,nu e barfitor,nu injura, si nu stiu. Aseara mi-am dezvaluit sentimentele fata de el, si i-am zis ca imi place de el, si mai multe. si a zis ca nu poate sa fie cu mine. si l-am intrebat de ce. si a zis ca nu poate. si l-am lasat in pace si nu am mai vorbit. Bine, am cerut mai multe pareri de la prietenele mele, si au zis ca e bine, ca mi-am dezvaluit sentimentele, ca trebuia sa afle, iar o prietena de-a mea mi-a spus ca. Aha.Asta inseamna ca e mai dificil un pic si nu e sigur pe el, sau nu stie ce vrea probabil. Si as vrea o parere si de la voi, in legatura cu ce pot face pe parcurs.