| George0508 a întrebat:

Buna, am avut contact sexual neprotejat, totul a fost așa pe nepregatite, ne-a luat valul, înțelegeți voi, ea nu e in perioada de ovulatie, perioada fertila, iar eu nu am ejaculat in ea, pe parcurs ne-am dat seama ca nu e ok și ne-am oprit, șansele unei sarcini ar fi mari?

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Sigur a a ramas insarcinata fara sa ejaculezi.
Sfanta Maria a ramas si fara sex

| Miruna333 a răspuns:

Sansele sunt 0. In primul rand, un contact sexual neprotejat creste riscul transmiterii bolilor sexuale. Exista avort, dar cu bolile sexuale stai toata viata. De acum faceti-o responsabil.

| tasr123 a răspuns:

S-ar putea sa mai faci inca 486 de lei pe luna.

| Oanaoni a răspuns:

Dacă ea nu este la ovulației, fertilă și nu ai ejaculat în ea nu prea are cum. Eu nu am rămas și s-a întâmplatexact la fel, acum depinde dacă tu ai ejaculat înainte de sex și ți a rămas ceva pe țeavă.Dar aveți grijă data viitoare!