| Roberrt21 a întrebat:

Salut, am avut un contact sexual neprotejat posibil in perioada fertilă, contactul a fost unul scurt, sunt sanse sa ramana însărcinată? De ejaculat nu am ejaculat in timp ce făceam, am ejaculat doar dupa ce nu am mai facut si m-a masturbat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intro asemenea situatie Nu se poate forma sarcina nici/chiar si in cazul in care actul sexual a fost intretinut in una din cele 3-4 zile REAL fertile a ciclului menstrual. Multa sanatate!