| jizabell a întrebat:

am avut primul contact sexual cu prietenul meu acum 3 zile, si am folosit prezervativ, insa la final si l-a scos, si m-a penetrat un minut fara el.acum,prietenul meu are o mica "problema". niciodata nu a ejaculat cand a facut sex cu o fata(ci cand se stimula singur)are 21 de ani, si a facut sex cu mai multe fete, si niciuna nu a ramas insarcinata.mentionez ca am facut-o cand trebuia sa-mi vina menstruatia.deci nu a existat ejaculare, trebuia sa-mi vina menstruatia.(cred ca totusi in zilele cand trebuie sa-ti vina nu e chiar perioada fertila.)si in niciun caz "picatura placerii", lichidul pre ejaculator, cand nu a ejaculat, ca de aia se si numeste asa, pentru ca vine inaintea ejacularii.
dar totusi, ar trebui sa-mi fac griji, se poate sa fi ramas gravida?

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

La 21 de zile dupa acest contact sexual fa un test de sarcina ca sa fii sigura.Este posibil sa nu fii insarcinata... dar nu se stie niciodata.Si pe viitor nu mai faceti greseala asta, folositi prezervativul de la inceput pana la sfarsitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fa un test, si staruitiva sa nu scoateti prezivativu pina nu sunteti precis ca prietenul tau nu mai elimina.

| azzzzorrel a răspuns:

Nu...prietenul tau ar trebui sa stie el trebuie sa aiba grija de tine sper sa treci de problema asta cu bine mult noroc