| rusoaica017 a întrebat:

am avut primul contact sexual cu prietenul meu si m a durut foarte tare, a curs si sange, ce i drept nu a bagat tot penisul pentru ca ma durea. vreau sa stiu daca v a fi la fel de dureros si a 2a oara? multumesc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Va mai durea și la următoarele contacte dar important este preludiul care te ajută să te relaxezi, un lubrifiant pe bază de apă care să ajute la o penetrare mai puțin dureroasă.
Pa, pa.

| nesuferit a răspuns:

Da poti sa lasi idu aici ca nu ma deranjeaza un sex in 3 laughing

| georgiana37 a răspuns:

Din cate am auzit, primele doua contacte cam doare dar dupa o sa iti placa din ce in ce mai mult happy

| jhonmihai a răspuns:

Nu,nu va mai fi la fel de dureroswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu am fkto mi-e frica oricum nu e varsta potrivita.
probabil o sa mai doara desi nu asa de tare.depinde si de fata.tongue