| Fllorrycyka a întrebat:

Am avut un prieten timp de 7 luni si acum nu mai vorbin deloc.Suntem prieteni de 4 ani, insa impreuna am fost 7 luni.Acum o saptamana a aparut vara lui prin preajma si a inventat cate despre mine.noi eram intr-o pauza pentru a-mi reveni eu si acum nu mai vorbeste cu mine deloc. a dat prietenia noastra de 4 ani pe cea cu varasa de 1 saptamana pentru ca ea inainte nu il baga in seama deloc. zice ca ma iubeste si a stat dupa mine 2 ani.nu stiu ce sa mai cred, daca merita. zice ca ea nu are nicio vine si ca totul este din vina mea, imi reprosa mereu chestii si chestii, mai mult de atat, i-am trimis niste mesaje la care a lasat-o pe varasa sa imi raspunda destul de urat.credeti ca merita? sau e doar orbit de verisoara lui?
scuze daca v-am plictisit.
multumesc

2 răspunsuri:
| mihaMGB a răspuns:

Nu meritahappyorice motiv ati avut de ati ajuns la despartire,sentimentele ar fi trebuit sa puna stapanire pe el in momentul in care verisoara lui constient sau inconstient ii distrugea orice shansa de va impacahappy adica,daca te iubea nu o lasa pe var'sa sa intervina,puncthappyeu zic sa'l lasi in treburile lui oh go on, nu'i mai acorda atentie, vezi daca se intoarce la tine in ciuda parerii verisoarei salehappydaca nu, n-are rost sa te mai gandesti la o relatie cu el pentru ca nu te meritahappy

| RoxanaZuzoo a răspuns:

Heii ^^!
Parerea mea este ca nu merita, capu' sus printes-o ca-ti cade coroana!
Crede-ma stiu din propria experienta ca odata ce ti la un baiat iti este foarte greu sa il uiti, dar timpul le vindeca pe toatea big hug lasa-l pe el sa te caute, tu ignora-l si arata-i ca a gresit puppy dog eyes te pup!