| Summer a întrebat:

Am cateva intrebari de aceasta data in legatura cu albirea dintilor. Cine si-a facut albirea? Ce metoda ati ales? A fost dureros? A durat sau dintii sau ingalbenit la loc? Ce pret ati platit? Cate nuante sau albit dintii? Funda pentru raspuns complet!

4 răspunsuri:
| Summer explică:

Vai ironicule sau ironco. Nu e vb ca am niste dinti vai cine stie ce galbeni sau ca imi miroase gura. Pt cultura ta generala e vb de albit dintii sanatos, pentru ca bicarbonatul zgarie smatul si in exces poate face destul de multe probleme. In plus as vrea sa vad eu dintii tai cum sunt si cum vor fi ai mei dupa albirea la stomatolog, sa vedem ce rezultate da leacul tau babesc si ce rezultate da secolul 21!

| Summer explică:

Vai dezamagire! Suntem in secolul 21 si totusi am toti dintii in gura si ii voi avea si dupa ce voi merge la stomatolog!

| dan3nd a răspuns:

Uzi periuta de dinti si pui pe ea niste Bicarbonat de Sodiu [rezultatele se vad in timp, nu in 3 zile laughing ] si sarea ajuta la gingi (le intareste)
Si pentru respiratie de caine foloseste Tic-Tac

| dan3nd a răspuns:

Secolul 21 in Romania = tu fara dinti oh go on