| Summer a întrebat:

Am o cateva intrebari de aceasta data in legatura cu albirea dintilor. Cine si-a facut albirea? Ce metoda ati ales? A fost dureros? A durat sau dintii sau ingalbenit la loc? Ce pret ati platit? Cate nuante sau albit dintii? Funda pentru raspuns complet!

Răspuns Câştigător
| Nicole_8267 a răspuns:

Deci,mama mea e stomatolog si pot sa spun ca inalbirea dintilor nu e deloc dureros, este doar o periuta mica pe care se pune o pasta speciala si ti-i spala citva timp (undeva 5-7 minute)si cred ca e un pret covenabil undeva 200 lei (depinde de clinica) la aia privata e mai scump dar acolo mai bine fac,sint de asemenea si metode traditionale la fel ca capsuna despre care se spune ca albeste, as putea sa-ti recomand si o pasta de dinti "Glistir" destul de buna care albeste dintii, o folosesc deja de mult timp se vinde la fiecare farmacie ))