| Alllllleexxaaannnddddrrrraaaa a întrebat:

am citit ca exista un program care recunoaste emotiile fetei (in poze)

Adica pui o poza si acel program spune ce emotii a avut acea persoana din poza...de exemplu: 92% fericire; 2% manie; 5%tristete; 1% plictiseala.

Adica vreau sa-mi spuneti de unde pot face rost de acest program sau sa-mi dati linkul cu programul asta. Urgent DAU FUNDA CARE MIL DATI happy!

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Câți ani ai 4 sau 5 sau 6 ani? Dar scrii foarte bine pentru un copil de 6 ani. Aia este o prostie, nu un program, este ca la biletele trase de papagal.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi asta ar fi relativ nu? daca eu as face o poza in care plang de bucurie ce mi-ar iesi? nu cred in astfel de programe.gandeste-te ca sunt atatia fotografi care se ocupa cu asa ceva si nu pot da cu precizie rezultate concrete asupra emotiilor si o va face un program? funda?

| Hombre a răspuns:

Draga cand văd cracii aia din poza ta ma ia niste emotii, de 99% armăsar si nu am nici un program, sunt liber.