| devilish a întrebat:

am cunoscut acum 3 luni un baiat. L'am cunoscut la munte, eu am mers cu matusa si mama mea iar el a venit tot cu matusa lui.De atunci vb mereu la telefon, mi-a dat de multe ori multe semne evidente ca ma place, dar cea mai mare pb este ca nu e din acelasi oras ca si mine, de aceea nu avem cum sa ne vedem desi am vrea. Pb este urmaoarea: nu am mai vb de circa o saptamana pentru ca el inca nu si'a incarcat cartela, iar eu astazi am incarcat'o si nu stiu ce sa fac! sa il sun eu? nu stiu. daca iar fi pasat -zic eu- m'ar fi sunat el mai repede, ce zice'ti sa fac?
Nu prea vreau sa'l sun sa nu zica ca sunt eu prea disperata, eu il sun de mai multe ori decat el pe mine, crede'ti ca daca'l sun va crede ca sunt disperata?

2 răspunsuri:
| marilena04 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il suni :p... nu neaparat sa nu ii pese. poate e mai timid sau poate are nevoie doar de un impuls sa vada ca il placi.de aceea mai degraba il suni tu big grin

| Seby90 a răspuns:

Dar poate ca nu a avut bani happy? Internet nu are... sa tineti legatura? Cel mai bine ar fi sa-l suniwinking. Chiar daca nu va fi o mare iubire intre voi doi, datorita distantei, dar o prietenie poate fi, pastrati legatura si treceti peste piedici gen, sa sun eu prima sau sa astept sa sune el!