| Lavynyuka a întrebat:

am facut duminica sex cu prietenul meu. A folosit prezeravtiv in mod corespunzator, cand a simtit ca i vine sa ejaculeze a scos penisul afara si a ejaculat in prezervativ trebuie sam fac griji in priviinta asta? va rog sa ma ajutati raspunsuri PLS.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii.

| Papusik a răspuns:

Nu, nu ai de ce sa iti faci griji.

| adryna a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine si ati folosit corect prezervativul dupa cum spui nu ai de ce sa-ti faci griji.te asigur. pupiki

| TheSearcher a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji; p si daca nu 'il scoteai afara' tot nu erau griji mari. deoarece avea un prezervativ care nu lasa sarcina sa apara ^^ retinea ce este de retinut.; p

| BroascaCuElice a răspuns:

Trebuia sa iti ejaculeze intre ochi

| danacatalina a răspuns:

Nu categoric nu a facut asta pentru a nu ramane insarcinata daca era inauntru puteai sa ai probleme cine stie cum se rupea prezervaticu daca era afara nu-i nimic

| Perversuem a răspuns:

Ahahahahahaahahaha
cati anni ai?
normal ca nu ai de ce sa-ti faci probleme
putea sa ejaculeze si inauntru daca avea prezervativul

| Lavynyku a răspuns:

Lavinia, cati ani ai tu? Nu te supara pe mine dar daca ai facut pasul asta, documenteaza-te putin cu privire la subiectul sex. Daca a ejaculat in prezervativ, logic ca nu trebuie sa iti faci nici o problema si mai ales daca s-a si retras!

| VIDEODEK a răspuns:

Da, trebuia sa ejaculeze in palma.

| Bulinutza_4794 a răspuns:

Nu...chiar deloc daca nu a ejaculat in tine

| Baiatu_9819 a răspuns:

Pentru asa ceva nu trebuie sa iti faci nici o grija!

| master123 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji stai linistita.