| Viviana2300 a întrebat:

Eu si prietenul meu am facut sex, am folosit prezervativ, bineinteles. El a ejaculat in prezervativ si imediat ce a simtit ca urmeaza asta, si-a scos penisul din vaginul meu. Am verificat prezervativul dupa aceasta si nu era rupt, iar prietenul meu nu prezenta urme de sperma pe langa inelul prezervativului. Exista sanse sa raman gravida astfel?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta ce partida de sex esuata

| Violleta2022 a răspuns:

Si cu satisfactia ta cum ramane?

| corbulalbrosu a răspuns:

NU.NU.NU. Daca si intro astfel de situatie aveti indoieli si va stresati in loc sa savurati placerea oferita de un sex intretinut in conditii perfecte, atunci mai bine va lasati de acest "sport" si recurgeti doar la masturbare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu erau urme de sperma in vaginul tau nu poti fi gravida.

| Relic a răspuns:

Nu

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Shpuney sa il mai foloseaska o data sa il umple de tat si sa il faca sak de bocs