| Biscotte a întrebat:

Am i mica problema happy... Am cartela vodafone si am activata "protectia minorilor" cum pot schimba de la minor la adult? cine ma ajuta fundita happy

3 răspunsuri:
| dodobymy a răspuns:

Incearca la *147# apoi 8 protectia minorilor trimiti si iti va solicita parola utilzata in programul Vodafone pentru tine pe care numai tu o sti mai departe nu stiu ca nu am asa ceva straight face sper sa te ajute cat de cat raspunsu...

Răspuns utilizator avertizat
| Teodor_Radoi_1996 a răspuns:

Suna la *222 si spune ca ai un SmartPhone cu Windows Mobile 6.5 si nu poti sa faci Update la aplicatia Microsoft Tag. Spune-le ca atunci cand dai update, iti apare site blocat.
La mine a mers chestia asta.

Daca nu vor sa iti puna profilul adult, poti folosi Opera Mini si activezi modul opera turbo. Asa poti intra pe orice site vrei happy