| anonim_4396 a întrebat:

Am început din nou sa am scurgeri vaginale și am vrut sa încep sa iau o cutie de cervugid ovule (fac acest tratament cam odată la an) dar la farmacie mi sa zis ca nu se mai găsesc dar as putea sa le înlocuiesc cu ovule polygynax. A încercat cineva aceste ovule polygynax. Sunt bune sau le iau degeaba?
va mulțumesc.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece, cele 2 medicamente amintite au compozitii diferite ar fi indicat sa ceri sfatul unei persoane autorizate care in astfel de situatii este medicul ginecolog. Sanatate.