| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Windows Media Player, dar am activat sau dezactivat ceva si nu imi arata imagine la filme, doar voce. Ma puteti ajuta sa rezolv?

3 răspunsuri:
| salcianudan a răspuns:

Nu ai codecuri video adecvate pentru filmul pe care incerci sa il vizionezi
Daca poti sa imi dai mai multe detalii despre formatul in care este filmul te-as putea ajuta, pana atunci incearca sa instalezi playerul asta
http://www.bsplayer.com/......-page.html

| Anuskaa a răspuns (pentru salcianudan):

Am activat ceva cand am ascultat muzica si tot apare chestii care se misca in toate culorile si formele, da nu stiu cum se numesc.

| Lynn00 a răspuns:

1. În colțul din dreapta jos al playerului media, în partea dreaptă a opțiunii de volum, va exista o opțiune numită „comută la redare acum". Redați un videoclip și faceți clic pe această opțiune pentru a anula ascunderea ferestrei „În curs de redare".

2. Dacă Windows Media Player încă nu funcționează, atunci puteți încerca un alt program video gratuit: https://bit.ly/3ixoaiF