| Jeryko a întrebat:

Buna TPU tocmai mi-am instalat windows media player 11 si am observat ca nu pot vedea niciun film in el ma puteti ajuta? dau funda

Răspuns Câştigător
| adrianc2007 a răspuns:

Din cate stiu eu, Windows media player nu are codecuri, trebuie sa le instelezi tu, si pe langa asta nici nu este un program foarte reusit de vazut filme.

2 răspunsuri:
| Jeryko explică:

Il deschide si imi da o eroare

| HyperionCo a răspuns:

Iti da eroare? Sau nu le deschide? Eu iti recomand" VLC Media Player. E cel mai bun player, parerea mea, si nu necesita codecuri