| IoanaIoana112 a întrebat:

Am la munca un tip care uneori insista sa lucreze cu mine(lucram pe echipe,el fiind sef de echipa),alteori parca fuge de mine si nu isi doreste sa lucreze cu mine(cel putin asa mi se pare). Cand insista sa lucreze cu mine,sa fiu in echipa cu el pur si simplu ma ignora,vorbim doar in interes de serviciu, alteori imi zambeste si cand vorbim chiar ma atinge pe umar.Am observat ca atunci cand crede ca nu il vad,ma priveste si daca intorc capul imi zambeste si isi intoarce imediat privirea.El e insurat,si eu am prieten, dar mi se pare ciudat comportamentul lui.Credeti ca ma place sau ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrea si el sex de asta face asta simplu, tu isi iubesti iubitul?

| Violleta2022 a răspuns:

Mie mi se pare ca se comporta exact ca un sef, lucreaza atat cu tine cat si cu altii.
Vorbeste doar de servici si se uita la tine cand nu te uiti, ca sa te controleze, sa vada daca executi ce trebuie.
Nu vad deloc vreo tenta de placut, sau avansuri aici, dimpotriva, cred ca imaginatia ta iti joaca este prea bogata.
Comportamentul lui mi se pare perfect normal, atat din punct de vedere al unui sef cat si ca barbat insurat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar fi mult mai simplu sa-l intrebi pe el, in mod direct, pentru a nu-i da ocazia sa se eschiveze ori de cate ori il surprinzi privindu-te si sa-l pui/obligi sa-ti raspunda care este parerea lui in privinta ta? Doar procedand astfel vei primi un raspuns la aceasta dilema de-a ta. Succes!