| vescan4ever a întrebat:

am mare nevoie de niste sfaturi, Valentine`s Day e foarte aproape si vreau sa i cumpar iubitei mele un inel frumos de argint, dar am o mare problema nu stiu marimea si nu pot sa ma intalnesc cu ea pana luni, ziceti ce as putea sa fac

2 răspunsuri:
| phantom1234 a răspuns:

Alege mai intai un inel. apoi gandeste-te la ea si imagineaya-ti cum este mana ei.depinde, daca e mare mica sau medie.

| Carmen a răspuns:

Buna. un gest foarte frumos din partea ta.insa,parerea mea este ca daca tu nu ii stii marimea si exista riscul sa fie ori prea mare sau prea mic, mai degraba ii iei un lantisor sau o bratara de argint. e cel mai ok.sau daca tii neaparat sa-i dai un inel, exact in ziua de 14 februarie, mergi cu ea la un magazin si o pui sa-si aleaga un inel. sper ca te-am ajutat!