| SrX a întrebat:

DAU FUNDA >-- se apropie majoratul iubitei mele si vreau sa stiu ce pot sa-i cumpar pana in 200 lei! 19 trandafiri deja ii cumpar asa ca alcv in afara de flori! nu ii place aurul si chestiile cu pietricele! si nici cerceii din argint!

Răspuns Câştigător
| karolina_4831 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ursulet de plus foarte mare gen. 60 cm inaltime.si ii pui si o suzeta. suna frumos si funny.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o inimioara de genul asta in care sa pui o fotografie cu voi doi http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 sau http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 sau un ceas fantezie de tipul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| Monna a răspuns:

Pai. Poarta cercei, bratari, lanturi colorate?
La haine sau incaltaminte poti sa te bagi? Cunosti marimea, stilul?
Daca nu. poti sa.i iei o lenjerie sexy, gen rochita de noapte neagra cu rosu. Niste papucei de casa thinking Poate niste lumanari parfumate. Album in care ai putea pune la inceput o poza cu voi doi sau o poza in rama cu voi doi. Gandeste.te cat de apropiati sunteti, de cat timp sunteti impreuna ca sa stii ce poti lua. Avand in vedere ca e majoratul poti sa.i iei ceva funny.
Succes!

| MimiPopescu a răspuns:

Daca fata se imbraca mai elegant incearca sa ii iei ceva cu stil: o esarfa, o brosa, o cutie de bijuterii facuta manual, un ceas frumos.
Daca fata are un aer mai intelectual: o serie din cele mai bune romane ( Al. Dumas, Jules Verne) legate in piele, un tablou, daca te pricepi la desen fa-i un portret, daca nu incearca sa gasesti pe cineva sa ii faca.
Daca fata e mai indragostita de muzica: iai o chitara sau un instrument muzical care i-ar placea.
Eu sincer iti recomand sa ii iei ceva hand-made sau fa ceva tu. Deja ceva cumparat de-a gata e kitch. Nu iti recomand daruri indraznete precum lenjerii si alte chestii pentru ca pare un cadou vulgar si poate ea intelege altceva. Rezuma-te la ceva simplu si totusi de neuitat, parerea mea!

| enny_4220 a răspuns:

1.pai ai putea sa vb cu parintii ei, daca te intelegi cu ei si sai faceti o petrecere surpriza, dar desigur s-o faca parintii sa creda ca nu pot sai organizeze
2.o scoti la mall si o lasi sa aleaga ea ce vrea
3.cel mai mare urs carel gasesti

| Cyockky a răspuns:

Un urs mare de plus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spui de un ceas de mână drăguţ?