| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua iubitei mele si nu stiu ce sa-i cumpar. Sunt cu ea in relatie de 3 luni. Nici nu stiu ce as putea sa-i ofer. Flori, dulciuri, haine? Vreau altceva.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpărăi pantofi gagicile sunt "moarte" după pantofi.

| Violleta2022 a răspuns:

Flori in primul rand si o bratara finuta de argint, cu o inimioara pe ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Depinde care e bugetul. Ai putea sa ii cumperi o mica bijuterie gravata cu un mesaj. De exemplu o cruciulita din aur cu numele ei e in jur de 200 lei. Sau ai putea sa o inviti la o cina romantica. Sau sa mergeti impreuna in weekend undeva. Sau ii poti cumpara un set de produse de wellness, creme sau chestii pentru corp. Sau daca are vreo pasiune, sa ii cumperi ceva legat de pasiunea ei.