| anonim_4396 a întrebat:

Am mers la un control ginecologic in Spania din cauza lipsei menstruatiei. Medicul mi-a spus ca nu am abdolut nimic doar ca am mai multi hormoni masculini decat cei feminini. El mi-a spus ca 45% din femei au asa si nu este nicio problema. Ma gandeam ca nu pot face copii daca am asa. El a spus ca pot face copii, dar nu prea m-a convins si nu stiu prea multe despre acesti hormoni..tot ce caut pe net ma sperie mai rau. Daca stie cineva mai multe va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mergi si la un alt medic ginecolog deoarece primul nu a dat dovada de profesionalism. Citeste raspunsul dat de d-ra Didiuta fiindca s-ar putea sa fie o situatie similara si in cazul tau : https://www.tpu.ro/......-toate-au/ In mod obligatoriu trebuie sa ti se prescrie un tratament hormonal. Multa sanatate!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să mergi și la un medic endocrinolog.