| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nascut acum 1 an jumate de 2 luni nu mai alaptez, Din decembrie am contact sexual neprotejat si de atunci inainte sa imi vina menstruatia mi e f rau si imi vine sa vomit dar gravida nu pot sa raman de ce oare? am menstruatie, iau si elevit 1 dar degeaba …Nu este din cauza ca mai am lapte …

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la ginecolog sa te consulte, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fi o sarcina ectopica (localizata in afara uterului, pe ovar sau trompe)... mergi urgent la ginecolog!