| kidsXXL a întrebat:

Am nevoie de ajutor..Eu sunt in clasa a 5-a si a inceput sa imi placa de o fata de a 7-a... Faza e ca am cautat-o pe facebook si am gasit cateva lucruri in comun.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gg26 a răspuns:

Daca tot ai facebook. Spune-i un simplu "buna" acest buna sa fie urmat de numele ei de exp Alina. Buna Alina! atat. ea iti v-a raspunde si va fi curioasa deoarece o sa simta ca stii cateceva despre ea, dar ea nu stie cine esti si v-a fii interesata sa te descopere. Incepe cu 2-3 like-uri sa nu pari disperat, ciupeste-o apoi da-i mesaju asta o sa functionezewinking Funda?

3 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

In primul rand, da si tu niste like-uri. Apoi, daca are poze de undeva din vacanta, dintr-o calatorie, trimite-i un mesaj in care ii spui ca e foarte draguta locatia, o intrebi unde sunt facute pozele si asa se leaga o conversatie. Poti sa ii ceri id-ul sau nr de telefon. Hai ca e simplu!happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Bagă-te în seamă cu ea, vorbeşte! happy

Răspuns utilizator avertizat