| fata357 a întrebat:

Este normal ca atunci când sunt aproape sa dau squirt sa simt o ușoară durere in zona anală?(Menționez că nu practic penetrare anală)

Răspuns Câştigător
| Clausclaudiu9696 a răspuns:

Da, deoarece în acele momente ajungi la un grad de excitare maxim și mușchii tai din zona intimă ( păsărică ) cât și mușchii din zona anală se contractă și se relaxează și de aici prin contracție adică prin strângerea cat mai puternică a zonei anale vine și acea durere.
Putem vb mai mult pe mail daca îmi trimiți un mesaj.

2 răspunsuri:
| combinatorial a răspuns:

Eu cred ca da ( sunt baiat) (asa simt si eu)

| Leef a răspuns:

Nu prea cred ca e normal...