| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor sad Imi puteti da ceva sfaturi despre sexul oral? Vreau sa se simta bine cand ii fac, iar eu nu ma pricep deloc sad cum sa fac sa ii placa mult? va rog mult e urgent sad

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Hey ...asta nu e o tehnica speciala fiecare face cum vrea si cum simte.cu timpul o sa inveti ce ii place si ce nu.
ai incredere in tine si totul va merge bine.
P.s ai grija sa nu-l ranesti cu dintii.

9 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Otilia,
Crede-ma ca sunt lucruri mult mai placute decat sex-ul oral la baieti. Nu te lua dupa toate povestile din jurul tau deoarece vei ajunge sa fii dezamagita mai incolo. E un lucru ce-l doresc adolescentii ca sa se poata lauda la altii ca ei.
Nu te lasa dusa de curentul "sex de orice fel". Cauta sa fii prietena lui si nu masina lui de sex. Daca o sa-i faci sex oral o sa mai ai maxim 6 luni cu el si apoi iti vei da seama ca mai este una, doua care-i fac acelasi lucru.

| Criiistinutsa a răspuns:

Http://www.imaginelife.ro/......as-cu-pas/

Uite:D. Eu cred ca e de folos! Succes:D!
De cat timp sunteti impreuna? Si el ce varsta are?

| AtateaConditii a răspuns:

Daca tu vrei neaparat sa faci asta nu trebuie sa te documentezi, faci cum simti ca e bine.

| papusica987 a răspuns:

Mersi pentru funda:*

| bogdan72 a răspuns:

Linge bine capul la inceput. Da impresia ca iti place la nebunie (mai fa mmm... din cand in cand si zi-i ca iti place). Mentine contact vizual si in rest miscarile vin de la sine. Crede-ma, nu ai cum sa nu faci bine. Sexul oral ii omoara pe baieti (in sensul cel mai bun cu putinta), daca e facut foarte bine, si daca nu, doar ii aduce in extaz. Deci, oricum ar fi, nu ai cum sa nu il satisfaci si sa il inebunesti. Cel mai bun sfat e sa lasi temerile la o parte si vei vedea ca totu vine de la sine.

| BikaBianca a răspuns:

Pai ai grija sa nu il ranesti, si ti-o baga cam tare limbe o ti stransa...Dar eu as sugera sa-i bagi limba atunci...succes!

| MihaelaOtilia a răspuns:

Mersi mult.dar am vazut o multime de filmulete de genul sad am si citit pagini intregi sad dar tot nu ma descurc sad eram curioasa daca exista ceva tehnici speciale pentru asta? de exemplu cum tin limba cand o iau mai adanc in gura? chestii de genul sad preferabil de la o fata care a facut si iubitl ei a fost incantat

| MihaelaOtilia a răspuns:

Da am 15 ani...dar conteaza asa mult varsta?sad il iubesc mult si as face orice pentru el sad si vreau mult sa se simta bine

| ransome a răspuns:

Otilia incerc din rasputeri sa nu te jignesc asa ca o sa incerc sa iti zic despre el...cum Doamne iarta-ma ai impresia ca Tampitul ala te iubeste? avand in vedere ca te lasa la 15 ani sa il sugi? e primul tau prieten? dupa ce se desparte de tine, sau tu de el, o sa faci asa si cu urmatorul, apoi si cu urmatorul? iarta-ma daca am fost prea direct, dar vorba lui Dominiic:chiar trebuie sa te maturizezi, si nu zic asta sa te simti prost. Daca te-ar iubi te-ar respecta.