| cicanu a întrebat:

Caut o bicicleta de o sapt cred. Nu vreau sa o cumpar chiar acum, ci de Black Friday. Vreau o bicicleta "Mountain Bike", doar ca eu nu ma pricep deloc la treaba asta si am nevoie de ajutor. Imi puteti recomanda niste biciclete mtb si vreau sa stiu daca e ok sa o iau de Black Friday sau?

3 răspunsuri:
| PPVali a răspuns:

In primul rand spune ce buget ai. 2000 de lei? 3000?

| PPVali a răspuns:

La 2000 de lei gasesti o bicicleta buna.
Ceva de genul asta
http://www.veloteca.ro/bicicleta-de-munte-cross-grx-927-27-5-2017
Poti folosi siteul sa-ti faci o idee sau sa cauti si alte modele/marci (Merida, Cannondale) pentru ca au preturi OK.