| JustMe_7096 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgentbig grin am vazut o melodie pe youtube si nu mai stiu cum se numeste si nici cine o canta! stiu doar ca in clip era vorba de un baiat si cand incepe tipa tas'o la el si ii zicea: get out of my house! si dupa il intreba o tipa daca e bine! si dupa incepe melodia! nu imi mai amintesc nimic decat asta si 2 versuri din melodie: you belong to me, I belong to you! ceva de genu! pls heeelpbig grin dau funda+vot! mersi mult! si scuze categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tim Berg - Seek Bromance http://www.youtube.com/watch?v=eWUC5Q0RCAA

1 răspuns:
| adinutza_9584 a răspuns:

Cumva Morandi-i belong to you? Funda:X?